Jäneda Karika võitis UNITED

Täna toimus Jäneda Spordihoones
Jäneda X Aia- ja Lillepäevade karikaturniir saalihokis
OÜ Jäneda Mõis auhindadele.

1. United

2. Jõgeva Lootus

3. SK Jäneda

4. Automaailm/Fatpipe Team

5.-6. Aegna Ajee

5.-6. Ferrata

7.-8. Viimsi Kepp

7.-8. Tahmaküla SHK

9.-10. SHK Pärnu Bullet

9.-10. Valga SHK

Jäneda Karikas 2009 – I koht UNITED

United

Kristjan Puu, Alo Mäesalu, Priit-Brent Post, Siim Stokkeby (vv), Tanel Saag, Raivo Lõkk, Veiko Lillemägi

Jäneda Karikas 2009 – II koht JÕGEVA LOOTUS

Jogeva Lootus

Raido Moor, Nikolai Roop, Vaiko Vadi, Toomas Peterson, Rauno Vadi, Tanel Soidla, Rainer Kalde (vv)

Jäneda Karikas 2009 – III koht SK JÄNEDA

JanedaSK

Kaido Bammer, Marten Maddisson (vv), Oskar Salm, Ott Oru, Kaarel Kauder, Carol Viiding, Andres Aamisepp

Jäneda Karika All-Star nelik ja resultatiivsem mängija

All-Star

All-Star nelik: Rainer Kalde (vv), Carol Viiding, Sander Savi ja Tanel Soidla
Resultatiivsem mängija: Kristjan Puu

Täname OÜ Jäneda Mõisa, kõiki osavõtjaid ja kaasaelajaid!

Kohtumiseni järgmisel Jäneda karikaturniiril!

Advertisements

Jäneda Karikas 2009

JÄNEDA AIA- JA LILLEPÄEVADE
KARIKATURNIIR  SAALIHOKIS  2009

Janeda Mois
OÜ Jäneda Mõis
auhindadele

30.05.2009 Jäneda Spordihoones

OSALEJAD

osalejad AJAKAVA

ajakava
OÜ Jäneda Mõis auhinnad

I koht
Jäneda Lõõgastuskeskuse-SPA saunamaailm – kolm tundi 15 inimesele neile sobival ajal koos karastusjookide ja suupistetega.

II koht
Jäneda „Musta Täku Talli“ simmanite kuldkaardid 2009.a. (7 tk), kaart kehtib kahele inimesele.

III koht
Jäneda Lillesimmani piletid 30.05.2009 õhtuks, ansambel „Omad Poisid“ (7 tk)

Lisaks üllatus- ja eriauhinnad parimatele mängijatele.

Samuti on kõigile turniirist osavõtjatele vaba pääs
Jäneda Lõõgastuskeskuse-SPA saunamaailma alates 15.00 – 21.00.

29. – 31.05 toimuvad Jänedal X Aia- ja Lillepäevad,
info http://www.janedaturism.ee/.

Kohtumiseni Jänedal!

Jäneda Aia- ja Lillepäevade karikaturniiri peakorraldaja
Tõnu Salm
56603672

Keila Fatpipe Cup 2009

24.05.2009 Keila Fatpipe Cup 2009Jäneda SK  U11 võistkond – 4.koht

Võistlusel osalesid:
Ragnar Kramm (Vv), Veli Kask (Vv), Taavet Maask, Mauri Liivak, Karl Joonas Ots, Tarvo Väljas, Kermo Uue, Lauri Ries, Rando Timusk, Illimar Hein, Joosep Perandi, Johannes Jürisson.

Keila Fatpipe Cup 2009 – U11

Juba neljandat korda toimub Keilas 23-24.05. traditsiooniline noorte saalihokiturniir Keila Fatpipe Cup 2009.  Sellel aastal võtab turniirist osa 15 meeskonda Eestist, Lätist ja Soomest. Vanuseklasse on seekord kaks:

  • 23.05.2009 – mängivad U17 (1992-nooremad) ja
  • 24.05. 2009 – U11 (1998-nooremad).

Turniiri korraldavad Keila Saalihokiklubi ja  SK Favoriit.

24.05.2009 mängivad U11 poisid, mänguaeg 2×10 minutit (2 poissi võivad olla 97 a)

Grupp A :
Pargauja (LAT)
Paide-Järva SHK (EST)
Jäneda SK (EST)

Grupp B:
Lielvarde (LAT)
SK Favoriit (EST)
SK Ferrata (EST)

Ajakava
10.00 SK Favoriit – SK Ferrata (B)
10.30 Paide-Järva SHK – Jäneda SK (A)
11.00 Lielvarde – SK Ferrata (B)
11.30 Pargauja – Paide-Järva SHK (A)
12.00 SK Favoriit – Lielvarde (B)
12.30 Jäneda SK- Pargauja (A)
13.00 A3 – B2 (I)
13.30 A2 – B3 (II)
14.00 5.-6. koht
14.30 A1 – võitja I
15.00 B1 – võitja II
15.30 3.-4. koht
16.00 Finaal
16.30 Autasustamine

Lääne-Viru MV 2009 võidukas meeskond

16052009

Meeste turniiril oli kaheksa meeskonna konkurentsis parim Jäneda Spordiklubi, kes alistas finaalis Jäneda võistkonna 6:0
Jäneda SK rivistuses mängisid kullale Marten Maddisson, Markus Tepp, Carol Viiding, Taavi Visnap, Rene Roball, Henrik Mägi, Karli Roball, Karel Tiigemäe, Andres Aamisepp, Kaido Bammer, Rando Kramm, Kaur Kramm, Leivo Kandel, Kaarel Kauder, Stefan Westermarck, Oskar Salm, Argo Raudsepp, Ott Oru, Taavi Lumiste, võistkonda treenib Tõnu Salm.

Lääne-Virumaa MV saalihokis 2009

LÄÄNE-VIRUMAA SAALIHOKI MEISTRIVÕISTLUSED 2009
16.05.2009 Tapa Spordihoones

Mehed A:

1. SK Jäneda
2. Jäneda
3. Kadrina
4. Haljala

Mehed B:

1. Tapa
2. Tamsalu
3. Näpi
4. Kunda

Naised:

1. Jäneda N
2. Tamsalu N
3. Tapa N

Ajakava:

9.30 Tapa – Kunda M
10.00 Tamsalu – Näpi M
10.30 SK Jäneda – Haljala M
11.00 Jäneda – Kadrina M
11.30 Tapa – Näpi M
12.00 Tapa – Jäneda N
12.30 SK Jäneda – Kadrina M
13.00 Haljala – Jäneda M
13.30 Tapa – Tamsalu N
14.00 Näpi – Kunda M
14.30 SK Jäneda – Jäneda M
15.00 Jäneda – Tamsalu N
15.30 Tapa – Tamsalu M
16.00 Kadrina – Haljala M
16.30 Kunda – Tamsalu M
17.00 A I – B II
17.30 A II – B I
18.00 III – IV koht
18.30 FINAAL – mehed