Jäneda Karikas 2009

JÄNEDA AIA- JA LILLEPÄEVADE
KARIKATURNIIR  SAALIHOKIS  2009

Janeda Mois
OÜ Jäneda Mõis
auhindadele

30.05.2009 Jäneda Spordihoones

OSALEJAD

osalejad AJAKAVA

ajakava
OÜ Jäneda Mõis auhinnad

I koht
Jäneda Lõõgastuskeskuse-SPA saunamaailm – kolm tundi 15 inimesele neile sobival ajal koos karastusjookide ja suupistetega.

II koht
Jäneda „Musta Täku Talli“ simmanite kuldkaardid 2009.a. (7 tk), kaart kehtib kahele inimesele.

III koht
Jäneda Lillesimmani piletid 30.05.2009 õhtuks, ansambel „Omad Poisid“ (7 tk)

Lisaks üllatus- ja eriauhinnad parimatele mängijatele.

Samuti on kõigile turniirist osavõtjatele vaba pääs
Jäneda Lõõgastuskeskuse-SPA saunamaailma alates 15.00 – 21.00.

29. – 31.05 toimuvad Jänedal X Aia- ja Lillepäevad,
info http://www.janedaturism.ee/.

Kohtumiseni Jänedal!

Jäneda Aia- ja Lillepäevade karikaturniiri peakorraldaja
Tõnu Salm
56603672

Advertisements

Keila Fatpipe Cup 2009

24.05.2009 Keila Fatpipe Cup 2009Jäneda SK  U11 võistkond – 4.koht

Võistlusel osalesid:
Ragnar Kramm (Vv), Veli Kask (Vv), Taavet Maask, Mauri Liivak, Karl Joonas Ots, Tarvo Väljas, Kermo Uue, Lauri Ries, Rando Timusk, Illimar Hein, Joosep Perandi, Johannes Jürisson.

Keila Fatpipe Cup 2009 – U11

Juba neljandat korda toimub Keilas 23-24.05. traditsiooniline noorte saalihokiturniir Keila Fatpipe Cup 2009.  Sellel aastal võtab turniirist osa 15 meeskonda Eestist, Lätist ja Soomest. Vanuseklasse on seekord kaks:

  • 23.05.2009 – mängivad U17 (1992-nooremad) ja
  • 24.05. 2009 – U11 (1998-nooremad).

Turniiri korraldavad Keila Saalihokiklubi ja  SK Favoriit.

24.05.2009 mängivad U11 poisid, mänguaeg 2×10 minutit (2 poissi võivad olla 97 a)

Grupp A :
Pargauja (LAT)
Paide-Järva SHK (EST)
Jäneda SK (EST)

Grupp B:
Lielvarde (LAT)
SK Favoriit (EST)
SK Ferrata (EST)

Ajakava
10.00 SK Favoriit – SK Ferrata (B)
10.30 Paide-Järva SHK – Jäneda SK (A)
11.00 Lielvarde – SK Ferrata (B)
11.30 Pargauja – Paide-Järva SHK (A)
12.00 SK Favoriit – Lielvarde (B)
12.30 Jäneda SK- Pargauja (A)
13.00 A3 – B2 (I)
13.30 A2 – B3 (II)
14.00 5.-6. koht
14.30 A1 – võitja I
15.00 B1 – võitja II
15.30 3.-4. koht
16.00 Finaal
16.30 Autasustamine

Lääne-Viru MV 2009 võidukas meeskond

16052009

Meeste turniiril oli kaheksa meeskonna konkurentsis parim Jäneda Spordiklubi, kes alistas finaalis Jäneda võistkonna 6:0
Jäneda SK rivistuses mängisid kullale Marten Maddisson, Markus Tepp, Carol Viiding, Taavi Visnap, Rene Roball, Henrik Mägi, Karli Roball, Karel Tiigemäe, Andres Aamisepp, Kaido Bammer, Rando Kramm, Kaur Kramm, Leivo Kandel, Kaarel Kauder, Stefan Westermarck, Oskar Salm, Argo Raudsepp, Ott Oru, Taavi Lumiste, võistkonda treenib Tõnu Salm.