Eesti noorte Fatpipe MV 1. etapp U15 poistele 04.11.2009 Tapa Spordihoones

U15  1. etapi  mängude ajakava 04.11.2009 Tapa Spordihoones:

09.00            Jäneda SK – Sparta Spordiselts

09.45            SK Saku Fortuna – Aeg/Ferrata

10.30          Sparta Spordiselts – Ääsmäe SK

11.15          Aeg/Ferrata – Jäneda SK

12.00          SK Saku Fortuna – Ääsmäe SK

12.45          Aeg/Ferrata – Sparta Spordiselts

13.30          Ääsmäe SK – Jäneda SK

14.15          SK Saku Fortuna – Sparta Spordiselts

15.00          Ääsmäe – Aeg/Ferrata

15.45          Jäneda SK – SK Saku Fortuna

Nädalavahetuse mängud

25.10.2009 – Jäneda/Augur-Ferrata  EL 2-4 (0-1; 1-1; 1-2)  protokoll – Andres 1+0, Leivo 1+0, Markus 0+1, Karli 0+1

25.10.2009 – Automaailm/FatPipe Team-Augur/A&A Kinnisvara  ML 3-12 (2-3; 1-5; 0-4)  protokoll – Andres 4+2

24.10.2009 – Augur/A&A Kinnisvara-Sparta Spordiselts  ML 6-1 (2-0; 2-1; 2-0)  protokoll – Andres 1+2,  Kaarel 1+0

Augur/A&A Kinnisvara tulemused meistriliigas

Augur/A&A Kinnisvara meeskond on alustanud ML hooaega  2 võiduga.  Võistkonnas mängivad 2009/2010 hooajal kaasa Andres Aamisepp, Kaarel Kauder ja Oskar Salm.

1) 10.10.2009 – Viimsi Kepp – Augur/A&A Kinnisvara ML 2-11 (0-1; 2-3; 0-7)  protokoll

Andres Aamisepp 4+0  ja  Oskar Salm 2+0

2) 17.10.2009 – Augur/A&A Kinnisvara – Eesti Maaülikooli SK ML 11-2 (3-0; 4-1; 4-1)  protokoll –  Oskar Salm 4+2  ja  Andres Aamisepp 3+0

Hooaeg esiliigas algas võiduga!

18.10.2009 –  Paide Spordi- ja Tervisekeskus

Paide-Järva SHK/Team Exel – Augur/Jäneda EL  5-9 (0-1; 1-4; 4-4) protokoll

Resultatiivsed mängijad:

Taavi Visnap 0+1

Markus Tepp, Leivo Kandel, Henrik Mägi 1+0

Kaarel Kauder, Oskar Salm 2+2

Andres Aamisepp 2+3

Järvamaa lahtised meistrivõistlused meestele 10.10.2009

10. oktoobril toimusid Paide spordihallis Järvamaa lahtised saalihoki meistrivõistlused meestele.

2009.  aasta Järvamaa Meister meeste saalihokis – SK Jäneda

jarvaMV2009

Eesti noorte saalihoki Fatpipe meistri- ja karikavõistlused 2009/2010 (muudetud ajakava)

Meistrivõistluste ajakava poistele:

U11

1. ring – 11.11.2009 Tamsalu

1.-2. ring – 22.01.2010 Sparta Tallinn

3. ring –  25.02.2010 Jõgeva Virtuse SH

play-off’ id – 10.03.2010 Kristiine SH Tallinn

Karikavõistlused U11 – …. 04.2010

U13

1. ring – 20.11.2009 Sparta SK ja Jõgeva

2. ring 13.01.2009  Tallinn ja Tamsalu

3. ring – 25.01.2010 Tartu Maaülikooli SH ja Tapa SH

play-off’ id19.02.2010  Paide Spordihoones

Karikavõistlused U13 – ….04.2010

U15

1. ring – 04.11.2009 Jõgeva ja Tapa SH

2. ring04.12.2009 Jõgeva ja Sparta Tallinn

3. ring 15.02.2010 Tartu Maaülikooli SH ja Ääsmäe

play-off’ id – 03.03.2009 Jõgeva Virtuse SH

Karikavõistlused U15 – ….05.2010

U19

1. ring – 16.12.2009 Tapa Spordihoone

2. ring – 20.01.2010 Jõgeval

3. ring – 08.03.2010 Tapa Spordihoone

play-off’ id – 31.03.2010 Tallinnas Kristiine Spordihoones

Karikavõistlused U19 – ….05.2010

Eesti saalihoki meistrivõistluste EL ajakava