Saku Fortuna I – Augur/ A&A Kinnisvara ML 7-11

16.01.2010 – Saku Fortuna I – Augur/ A&A Kinnisvara ML 7-11 (3-3; 2-2; 2-6) protokoll

Resultatiivsed mängijad:

Oskar Salm 0+2

Lääne-Virumaa valib aasta sporditähti

LÄÄNE-VIRUMAA 2009. aasta  SPORDITÄHTEDE HÄÄLETUS

Spordiliidu poolt esitatud nominentide nimetamisel oli põhimõtteks, et sportlane elaks Lääne-Virumaal ja esindaks meid ka Eesti võistlustel, kuid nimekiri on avatud ning iga hääletaja võib soovi korral lisada väärilise kandidaadi.

Hääletada saab, täites ankeedi spordiliidu kodulehel, lisades kindlasti hääletaja nime ja koduse aadressi või elektronposti teel, saates meili aadressile laanevirumaa.spordiliit@gmail.com.

Arvamusi oodatakse 31. jaanuari õhtuni.

Lääne-Virumaa Spordiliit

Jäneda SK U13 võistkond jätkuvalt võidulainel

Täna toimus Tallinnas Sparta Spordihoones Eesti noorte Fatpipe MV 2. etapp
U13 poistele.

Mängude tulemused:

  • Jäneda SK – SK Saku Fortuna – 13-1
  • SK Favoriit – Jäneda SK – 7-8 (bullitid)
  • Aeg/Ferrata SK – Jäneda SK – 3-5

Resultatiivsed mängijad:

  • Johannes Jürisson – 9+3
  • Kermo Uue – 4+2
  • Kaur Kivilo – 5+0
  • Rando Timusk – 5+0
  • Joosep Perandi – 2+2
  • Henrik Kurganov – 1+1
  • Kaspar Aupaju – 0+2
  • Lauri Ries – 0 + 2
  • Kaur Lillevälja –  0+1
  • Illimar Hein – 0+1
  • Veli Kask – 0+1

Jäneda SK U13 võistkonna parimaks tunnistati Rando Timusk.

Jäneda SK U13 võistkonnas mängisid:
Johannes Jürisson (kapten), Veli Kask (vv), Illimar Hein, Kaspar Aupaju, Henri Kurganov, Kaur Lillevälja,  Kermo Uue, Joosep Perandi, Lauri Ries, Rando Timusk, Kaur Kivilo, treener Tõnu Salm

Eesti noorte Fatpipe MV 2. etapp U19 noormeestele 20.01.2010 Jõgeval Virtuse Spordihoones

20.01.2010 toimub Jõgeval Virtuse  Spordihoones Eesti noorte
Fatpipe MV 2. etapp U19 noormeestele.

Ajakava:

  • 09.00        Jõgeva SK Tähe – Paide-Järva SHK

  • 10.15         Aeg/Ferrata SK – Jäneda SK
  • 11.30         Paide-Järva SHK – Keila SHK
  • 12.45         SK Saku Fortuna – Jõgeva SK Tähe
  • 14.00        Jäneda SK – Ääsmäe SK
  • 15.15         Jõgeva SK Tähe – Aeg/Ferrata SK
  • 16.30         Paide-Järva SHK – SK Saku Fortuna
  • 17.45        Jäneda SK – Keila SHK

Augur /Jäneda – Viskoosa EL 7 – 6

10.01.2010 – Augur /Jäneda – Viskoosa EL – 7-6 (1-3; 4-2; 2-1)  protokoll

Resultatiivsed mängijad:

  • Oskar Salm 5+1
  • Kaarel Kauder 1+3
  • Andres Aamisepp 1+2
  • Markus Tepp 0+1

Sparta Spordiselts – Augur/ A&A Kinnisvara ML 5 – 18

09.01.2010 – Sparta Spordiselts – Augur/ A&A Kinnisvara ML – 5-18 (2-4; 1-7; 2-7)  protokoll

  • Andres Aamisepp 3+2
  • Kaarel Kauder 2+0
  • Oskar Salm 2+1

Eesti noorte Fatpipe MV 2. etapp U11 poistele 22.01.2010 Tallinnas Sparta Spordihoones

22.01.2010 toimub Tallinnas Sparta Spordihoones Eesti noorte
Fatpipe MV  2. etapp U11 poistele.

Mängude ajakava:

1. ring

  • 08.30          Aeg/Ferrata SK – SK Saku Fortuna
  • 09.00          SK Favoriit – Ääsmäe SK
  • 09.30          SK Saku Fortuna – Paide-Järva SHK
  • 10.00          Ääsmäe SK – Jäneda SK
  • 10.30          Jõgeva SK Tähe – SK Saku Fortuna
  • 11.00          Tamsalu EBE – SK Favoriit
  • 11.30          SK Saku Fortuna – Jäneda SK
  • 12.00          Paide-Järva SHK – Tamsalu EBE

2. ring

  • 12.30          Jõgeva SK Tähe – Ääsmäe SK
  • 13.00          Tamsalu EBE – Aeg/Ferrata SK
  • 13.30          Jäneda SK – Jõgeva SK Tähe
  • 14.00          Tamsalu EBE – SK Favoriit
  • 14.30          Jõgeva SK Tähe – Paide-Järva SHK (1. ringi mäng)
  • 15.00          SK Saku Fortuna – SK Favoriit
  • 15.30          Ääsmäe – Paide-Järva SHK
  • 16.00          Aeg/Ferrata SK – Jäneda SK
  • 16.30          SK Saku Fortuna – Ääsmäe SK