Eesti noorte Fatpipe MV play-offid U15 poistele 03.03.2010 Jõgeval Virtuse Spordihoones

03.03.2010 toimuvad Jõgeval Virtuse  Spordihoones Eesti noorte Fatpipe MV play-offid U15 poistele.

Mängude ajakava:

9.00          Jäneda SK – Tartu Saalihokikool (A)

9.45           Paide-Järva SHK – SK Saku Fortuna (B)

10.30         Jõgeva SK Tähe – Aeg /Ferrata SK (C)

11.15         Ääsmäe SK – Oru Põhikool (D)

12.00          7-8 koht (veerandfinaalide kaotajad, kelle kohad põhiturniiril olid madalamad)

12.45         poolfinaal: A võitja – C võitja

13.30         poolfinaal: B võitja –  D võitja

14.15         6-7 koht (veerandfinaalide kaotajad, kelle kohad põhiturniiril olid kõrgemad)

15.00         3-4 koht

15.45         Finaal

Autasustamine

Augur /Jäneda – Ääsmäe EL 8-6

28.02.2010 – Augur /Jäneda – Ääsmäe EL 8-6 (2-3; 3-1; 3-2) – protokoll

Resultatiivsed mängijad:

  • Andres Aamisepp 4+2
  • Oskar Salm 4+1
  • Markus Tepp 0+2
  • Ott Oru 0+1
  • Kaido Bammer 0+1

Eesti Maaülikooli SK – Augur/ A&A Kinnisvara ML 6-3

27.02.2010 – Eesti Maaülikooli SK – Augur/ A&A Kinnisvara ML 6-3  (3-0; 2-0, 1-3) – protokoll

U11 Jõgeva etapi tulemused 25.02.2010

25.02.2010 toimus Jõgeval Virtuse spordihoones Eesti noorte Fatpipe MV 3. etapp
U11 poistele.

Mängude tulemused:

  • Paide-Järva SHK – Jäneda SK – 7-1
  • Ääsmäe SK – Jäneda SK – 6-1
  • SK Favoriit – Jäneda SK – 10-0
  • Tamsalu EBE – Jäneda SK – 8-1

Resultatiivsed mängijad:

Jäneda SK parimaks mängijaks valiti Egert Lepiksaar.

Jäneda SK U11 koosseisus mängisid: Mauri Liivak (vv), Lauri Ries, Ragnar Rooba, Martin Mõtlik, Kaspar Palmsalu, Egert Lepiksaar, treener Tõnu Salm

Nõmme Kondors – Augur /Jäneda EL 2-4 (0-0; 2-1; 0-3)

21.02.2010 – Nõmme Kondors – Augur /Jäneda EL 2-4 (0-0; 2-1; 0-3)  –  protokoll

Resultatiivsed mängijad:

  • Andres Aamisepp  3+1
  • Karli Roball 0+2
  • Kaarel Kauder 1+0
  • Markus Tepp 0+1

Augur/ A&A Kinnisvara – Viimsi Kepp ML 12-6

20.02.2010 – Augur/ A&A Kinnisvara – Viimsi Kepp ML 12-6 –  protokoll

Resultatiivsed mängijad:

Jäneda SK U13 võistkond saavutas Eesti noorte Fatpipe MV 3. koha

19.02.2010 toimusid Paide Spordihoones Eesti noorte Fatpipe MV play-offid U13 poistele, kus Jäneda SK U13 võistkond saavutas 3. koha.

Mängude tulemused:

  • poolfinaal –  Jõgeva SK Tähe – Jäneda SK – 4-2
  • 3. koha mäng –  Jäneda SK – SK Favoriit – 10-4

Resultatiivsed mängijad:

  • Johannes Jürisson 6+3
  • Lauri Ries 1+2
  • Kaspar Aupaju 1+2
  • Kaur Kiviloo 0+2
  • Henrik Kurganov 2+0
  • Illimar Hein 1+0
  • Kaur Lillevälja 0+1

Eesti noorte Fatpipe MV U13 resultatiivseim mängija oli Johannes Jürisson.

Jäneda SK U13 võistkond hooajal 2009/2010:
Johannes Jürisson (kapten), Veli Kask (vv), Illimar Hein, Joosep Perandi, Kaspar Aupaju, Henrik Kurganov, Kaur Lillevälja, Kermo Uue, Lauri Ries, Rando Timusk, Marek Palmsalu, Martin Adamson, Kaur Kivilo, treener Tõnu Salm

Artikkel Eesti Saalihoki Liidu koduleheküljel  “Selgusid U13 poiste Eesti meistrid” (Tõnu Savi)