U15 hooaeg jätkub võidulainel

15.02.2010 toimus Ääsmäe kooli spordihoones Eesti noorte Fatpipe MV 3. etapp
U15
poistele.

Põhjatsooni mängude tulemused:

  • Jäneda SK – Aeg/Ferrata SK – 7-0
  • Ääsmäe SK – Jäneda SK – 3-4 (lisaajal)
  • Jäneda SK – SK Saku Fortuna – 8-2
  • Jäneda SK – Sparta Spordiselts – 12-0
  • SK Saku Fortuna – Jäneda SK (2.ringi mäng) – 2-9

Resultatiivsed mängijad:

  • Sven Uue 15+8
  • Andres Luts 2+3
  • Andres Kalavus 1+2
  • Sander Nork 3+2
  • Jaagup Jairus 0+1
  • Veikko Väisanen 4+0
  • Jan-Are Nursi 2+2
  • Artur Oganezov 0+1
  • Hardo Levo 1+0
  • Tõnis Luts 2+2
  • Aigar Lumiste 4+8
  • Indrek Lumiste 2+1
  • Aleksander Lavronenko 2+0

Jäneda SK U15 koosseisus mängisid 3. etapil:
Andres Luts, Tõnis Luts, Aigar Lumiste, Indrek Lumiste, Toomas Rosar, Sander Nork, Jaagup Jairus, Kalmer Külv, Andres Kalavus, Sven Uue (kapten), Artur Oganezov (vv), Veikko Väisanen, Jan-Are Nursi,  Hardo Levo, Aleksander Lavronenko, Risto Kruusmann (vv), treener Tõnu Salm

Advertisements

TTÜ SK /Team Exel – Augur/ A&A Kinnisvara ML 7-9

14.02.2010 – TTÜ SK /Team Exel – Augur/ A&A Kinnisvara ML 7-9 (2-5; 4-0; 1-4) protokoll

Resultatiivsed mängijad:

  • Oskar Salm 1+0
  • Andres Aamisepp 0+1

Saku Fortuna II – Augur/Jäneda EL 3-11 (0-2; 1-4; 2-5)

13.02.2010 –  Kalev Kiili SH  – 11:00 Saku Fortuna II – Augur /Jäneda EL 3-11
(0-2; 1-4; 2-5) – protokoll

Resultatiivsed mängijad:

  • Oskar Salm 4+1
  • Andres Aamisepp 3+0
  • Karli Roball 3+0
  • Ott Oru 0+3
  • Henrik Mägi 0+2
  • Kaarel Kauder 1+0
  • Kaido Bammer 0+1

Eesti noorte Fatpipe MV 3. etapp U11 poistele 25.02.2010 Jõgeval

25.02.2010 toimub Jõgeval Virtuse spordihoones Eesti noorte Fatpipe MV 3. etapp
U11 poistele.

Mängude ajakava:

  • 08.30          Jõgeva SK Tähe – Tamsalu EBE
  • 09.00         Paide-Järva SHK – Jäneda SK
  • 09.30          Ääsmäe SK – Aeg/Ferrata SK
  • 10.00          SK Favoriit – Paide-Järva SHK
  • 10.30          SK Saku Fortuna – Tamsalu EBE
  • 11.00          Ääsmäe SK – Jäneda SK
  • 11.30          Jõgeva SK Tähe – SK Favoriit
  • 12.00          Paide Järva SHK – Tamsalu EBE
  • 12.30          Aeg/Ferrata SK – SK Saku Fortuna
  • 13.00          Ääsmäe SK – SK Favoriit
  • 13.30          SK Saku Fortuna – Paide-Järva SHK
  • 14.00          Aeg/Ferrata SK – Jõgeva SK Tähe
  • 14.30          Tamsalu EBE – Ääsmäe SK
  • 15.00          SK Favoriit – Jäneda SK
  • 15.30          Jõgeva SK Tähe – SK Saku Fortuna
  • 16.00          Paide-Järva SHK – Aeg/Ferrata SK
  • 16.30          Tamsalu EBE – Jäneda SK
  • 17.00          Jõgeva SK Tähe – Paide Järva SHK
  • 17.30          SK Saku Fortuna – Jäneda SK

Eesti noorte Fatpipe MV play-offid U13 poistele 19.02.2010 Paide Spordihoones

19.02.2010 toimuvad Paide Spordihoones Eesti noorte Fatpipe MV play-offid U13 poistele.

Mängude ajakava:

09.00         Paide-Järva SHK – SK Saku Fortuna (A)

09.45        Jäneda SK – Tartu Saalihoki kool (B)

10.30         SK Favoriit – Tamsalu EBE (C)

11.15         Jõgeva SK Tähe – Aeg Ferrata SK (D)

12.00          7-8 koht (veerandfinaalide kaotajad, kelle kohad põhiturniiril olid madalamad)

12.45         poolfinaal: A võitja – C võitja

13.30         poolfinaal: B võitja – D võitja

14.15         6-7 koht (veerandfinaalide kaotajad, kelle kohad põhiturniiril olid kõrgemad)

15.00         3-4 koht

15.45         Finaal

AUTASUSTAMINE

Eesti noorte Fatpipe MV 3. etapp U15 poistele 15.02.2010 Ääsmäe kooli spordihoones

15.02.2010 toimub Ääsmäe kooli spordihoones Eesti noorte Fatpipe MV 3. etapp U15 poistele.

Põhjatsooni mängude ajakava:

  • 09.00          SK Saku Fortuna – Ääsmäe SK
  • 09.45          Jäneda SK – Aeg/Ferrata SK
  • 10.30          SK Saku Fortuna –  Sparta Spordiselts
  • 11.15          Ääsmäe SK – Jäneda SK
  • 12.00          Sparta Spordiselts – Aeg/Ferrata SK
  • 12.45          Jäneda SK – SK Saku Fortuna
  • 13.30          Ääsmäe SK – Aeg Ferrata SK
  • 14.15          Jäneda SK – Sparta Spordiselts
  • 15.00          Aeg/Ferrata SK  – SK Saku Fortuna
  • 15.45          Sparta Spordiselts – Ääsmäe SK
  • 16.30          SK Saku Fortuna – Jäneda SK (2.ringi mäng)
  • 17.15          Ääsmäe SK – SK Saku Fortuna (2.ringi mäng)

Eesti-Slovakkia 8 – 4 (1-0; 2-1; 5-3)

Mängu raport – http://windows3.salibandy.net/ottelukooste.asp?sarjaId=28&ottelu_id=1245760453

Eesti saalihoki meeskond võitis Slovakkia 8-4 ja tagas sellega pääsu MM-finaalturniirile.