U19 I etapi tulemused 24.11.2010

24.11.2010 toimus Tapa  Spordihoones Eesti noorte Fatpipe MV 1. etapp U19 poistele.

Mängude tulemused:

  • Aeg/Ferrata-Noorus – Jäneda SK  6-1
  • Jäneda SK – Sparta team Favoriit  6-3

Resultatiivsed mängijad:

  • Edward Ubaleht 3+2
  • Rainis Provornikov 3+1
  • Johannes Jürisson 1+0
  • Jaagup Jairus 0+1
  • Andres Luts 0+1
  • Santeri Sapp 0+1

Jäneda SK U19 võistkonnas mängisid: Edward Ubaleht, Rainis Provornikov, Johannes Jürisson,  Jaagup Jairus, Andres Luts, Santeri Sapp, Taavi Lumiste, Andres Kalavus, Tõnis Luts, Aigar Lumiste, Geir Pärtel, Veikko Väisanen, Indrek Lumiste, Jan-Are Nursi, Risto Kruusmann, Carlis Sinijärv, treener Tõnu Salm

Advertisements

Bändidos/Team Hummel – Augur/ Jäneda EL 8-3

21.11.2010 – Kristiine SH –  Bändidos/Team Hummel – Augur/ Jäneda EL 8-3 (4-0; 1-1; 3-2) protokoll

Resultatiivsed mängijad:

  • Oskar Salm 1+1
  • Kaarel Kauder 1+0
  • Karli Roball 1+0
  • Ott Oru 0+1
  • Argo Raudsepp 0+1

U15 I etapi tulemused 17.11.2010

17.11.2010 toimus Tallinnas Sparta Spordihoones Eesti noorte Fatpipe MV 1. etapp U15 poistele.

Mängude tulemused:

  • Sparta team Favoriit – Jäneda SK – 4-5
  • Jäneda SK – Ääsmäe SK – 5-11
  • SK Saku Fortuna – Jäneda SK – 6-5

Resultatiivsed mängijad:

  • Aigar Lumiste 6+1
  • Tõnis Luts 4+2
  • Illimar Hein 1+3
  • Jaagup Jairus 2+0
  • Veikko Väisanen 1+0
  • Simson Reimand 0+1

Jäneda SK U15 võistkonnas mängisid: Ken-Timo Rannaste, Kaspar Aupaju, Aigar Lumiste, Jörgen Vikat, Rando Timusk, Kaur Kiviloo, Lauri Ries, Joosep Perandi, Henrik Kurganov, Kaur Lillevälja, Simson Reimand, Illimar Hein, Jaagup Jairus, Tõnis Luts, Veikko Väisanen, treener Tõnu Salm

Jõgeva SK Selver/Tähe II – Augur/Jäneda EL 1-13

13.11.2010 – Jõgeva Spordihoone – Jõgeva SK Selver/Tähe II – Augur/Jäneda EL 1-13 (0-3; 1-3; 0-7) – protokoll

Resultatiivsed mängijad:

  • Andres Aamisepp 5+1
  • Oskar Salm 2+5
  • Leivo Kandel 2+2
  • Karli Roball 0+3
  • Markus Tepp 2+0
  • Andres Luts 1+0
  • Kaido Bammer 1+0

U13 I etapi tulemused 10.11.2010

10.11.2010 toimus Tallinnas Sparta Spordihoones Eesti noorte Fatpipe MV 1. etapp U13 poistele.

Mängude tulemused:

  • Jäneda SK – Jõgeva SK Tähe  5-6
  • Sparta team Favoriit – Jäneda SK  3-4 (karistusvisetega)
  • SK Saku Fortuna – Jäneda SK  0-12
  • Paide-Järva SHK – Jäneda SK  6-5

Resultatiivsed mängijad:

  • Kermo Uue 7+3
  • Rando Timusk 4+3
  • Egert Lepiksaar 5+1
  • Kaspar Aupaju 4+2
  • Lauri Ries 1+5
  • Joosep Perandi 4+0
  • Mikk Mäekivi 0+2

Jäneda SK U13 võistkonnas mängisid: Ken-Timo Rannaste, Joosep Perandi, Rando Timusk, Mark Aleksejev, Mikk Mäekivi, Erki Malva, Gregor Pent, Lauri Ries, Kaspar Aupaju, Kermo Uue, Anti Olesk, Stefen Sumla, Egert Lepiksaar, treener Tõnu Salm

U11 I etapi tulemused 05.11.2010

05.11.2010 toimus Tamsalu Spordihoones Eesti noorte Fatpipe MV 1. etapp U11 poistele.

Mängude tulemused:

  • Tamsalu EBE – Jäneda SK  12 – 0
  • Paide-Järva SHK – Jäneda SK  6-1
  • Jõgeva SK Tähe – Jäneda SK  7-0

Värava autor Kasper Keerberg.

Jäneda SK U11 võistkonnas mängisid: Mauri Liivak, Ragnar Kramm, Ragnar Rooba, Martin Mõtlik, Karl-Markus Vijar, Rivo Evardi, Kasper Keerberg, Oliver Filippov, Dmitri Penkin, Ken-Markus Veimen, treener Tõnu Salm