Augur/ Jäneda – Paide-Järva/Team Exel EL 10-4

29.01.2011 – Tapa Spordihoone – Augur/ Jäneda – Paide-Järva/Team Exel EL 10-4 (5-1; 2-3; 3-0)  protokoll

Resultatiivsed mängijad:

  • Oskar Salm 2+3
  • Andres Aamisepp 3+1
  • Kaarel Kauder 2+1
  • Karli Roball 1+2
  • Markus Tepp 2+0
  • Taavi Visnap 0+2

U15 II etapp 26.01.2011 Tallinnas Sparta Spordihoones

26.01.2011 toimus Tallinnas Sparta Spordihoones Eesti noorte Fatpipe MV 2. etapp U15 poistele.

Mängude tulemused:

  • Ääsmäe SK – Jäneda SK  6-5
  • SK Saku Fortuna – Jäneda SK  4-6
  • Jäneda SK – Sparta team Favoriit  2-7

Resultatiivsed mängijad:

  • Johannes Jürisson 6+2
  • Aigar Lumiste 2+6
  • Tõnis Luts 3+3

Jäneda SK U15 võistkonnas mängisid: Johannes Jürisson, Kermo Uue, Kaspar Aupaju, Aigar Lumiste, Jörgen Vikat, Lauri Ries, Joosep Perandi, Henrik Kurganov, Kaur Lillevälja, Simson Reimand, Illimar Hein, Jaagup Jairus, Tõnis Luts, Veikko Väisanen, treener Tõnu Salm

Sparta Team Automaailm II – Augur/ Jäneda EL 7-8

23.01.2011 – Kristiine SH – Sparta Team Automaailm II – Augur/ Jäneda EL 7-8 (2-0; 2-3; 3-4) la. (0-1) protokoll

Resultatiivsed mängijad:

  • Oskar Salm 2+4
  • Andres Aamisepp 3+1
  • Kaarel Kauder 1+1
  • Kristjan Aamisepp 0+1
  • Ott Oru 1+0

    U17 II etapp 19.01.2011 Tartus EMÜ Spordihoones

    19.01.2011 toimus Tartus EMÜ Spordihoones Eesti noorte Fatpipe MV 2. etapp U17 poistele.

    Mängude tulemused:

    • EMÜ SK Saalihokikool – Jäneda SK  3-5
    • SK Saku Fortuna – Jäneda SK  5-1

    Resultatiivsed mängijad:

    • Tõnis Luts 1+0
    • Andres Luts 1+2
    • Johannes Jürisson 1+0
    • Aigar Lumiste 2+1
    • Geir Pärtel 1+0

    Jäneda SK U17 võistkonnas mängisid: Johannes Jürisson, Alvar Soo, Allar Soo, Andres Luts, Andres Kalavus, Tõnis Luts, Aigar Lumiste, Geir Pärtel, Veikko Väisanen, Indrek Lumiste, Jan-Are Nursi, Sander Nork, Jaagup Jairus, Artur Oganezov, treener Tõnu Salm

    U11 II etapp 13.01.2011 Jõgeval

    13.01.2011 toimus Jõgeval Eesti noorte Fatpipe MV 2. etapp U11 poistele.

    Mängude tulemused:

    • Jäneda SK –Tamsalu EBE –  2-7
    • Paide-Järva SHK – Jäneda SK  – 9-0
    • Jõgeva SK Tähe – Jäneda SK  – 7-0

    Resultatiivsed mängijad:

    • Kert Kähari 1+1
    • Rivo Evardi 1+0

    Jäneda SK U11 võistkonnas mängisid: Mauri Liivak, Ragnar Kramm, Rivo Evardi, Kasper Keerberg, Oliver Filippov, Dmitri Penkin, Kert Kähari, treener Tõnu Salm

    Tapa/Team Hummel – Augur/ Jäneda EL 4-8

    09.01.2011 – Kristiine SH – Tapa/Team Hummel – Augur/ Jäneda EL 4-8 – protokoll

    Resultatiivsed mängijad:

    • Oskar Salm 3+2
    • Andres Aamisepp 2+1
    • Markus Tepp 1+0
    • Indrek Lumiste 1+0
    • Taavi Visnap 0+1
    • Tõnis Luts 0+1

    U13 II etapi mäng 07.01.2011 Jõgeval

    07.01.2011 toimus Jõgeval Eesti noorte Fatpipe MV 2. etapi mäng U13 poistele.

    Mängu tulemus:

    Jõgeva SK Tähe – Jäneda SK – 7-3

    Resultatiivsed mängijad:

    • Kermo Uue 2+0
    • Kaspar Aupaju 1+0
    • Rando Timusk 0+1

    Jäneda SK U13 võistkonnas mängisid: Ken-Timo Rannaste, Rando Timusk, Mark Aleksejev, Lauri Ries, Kaspar Aupaju, Kermo Uue, Anti Olesk, Egert Lepiksaar, Johannes Vooglaid, treener Tõnu Salm