Lääne-Virumaa saalihoki meistrivõistlused 2012

19. mail toimusid Tapa spordihoones Lääne-Virumaa MV saalihokis.
Osales kuus meeskonda (Haljala, Tapa, Jäneda I, Näpi, Kunda, Jäneda II) ja kolm naiskonda (Jäneda, Sparta, Kuusalu).
Naiskondade otsustavas mängus kohtusid Jäneda-Sparta naiskonnad, mille võitis Jäneda 5:0 ning saavutas esikoha. Kolmanda koha saavutas Kuusalu naiskond.
Esikoha naiskonda kuulusid: Liina Lööper, Liisa Kalavus, Sirli Nellis, Merit Kalavus, Siret Soidla, Triinu Saluste, Kristi Lööper, Maret Must.
Meeskonnad jagati vastavalt eelmise aasta paremusjärjestusele kahte alagruppi, mille võitjad said otse poolfinaali. 2.-3. koha meeskonnad mängisid omavahel veerandfinaalis. Nende paaride võitjad pääsesid poolfinaali. Veerandfinaalides kohtusid Kunda-Näpi (5-1) ja Jäneda II-Haljala (6-1).
Poolfinaalides kohtusid Kunda-Tapa (3-2) ja Jäneda I-Jäneda II (4-2). Kolmanda koha mängus lõppes normaaalaeg viigiga 2-2 ja tuli visata karistusviskeid, milles saatis edu Tapa võistkonda, kes saavutas kolmanda koha.
Finaalis kohtusid Jäneda I-Kunda. Jäneda esindusmeeskond mängis oma mängu ega andnud vastastele mingit võimalust ja võitis 7-1.
Esikoha meeskonda kuulusid: Argo Raudsepp, Andres Aamisepp, Kaido Bammer, Kristjan Aamisepp, Markus Tepp, Taavi Lumiste, Oskar Salm, Ott Oru, HenrikMägi, treener Tõnu Salm.
Naiste MV parimad: Kristi Lööper (resultatiivseim), Marina Moshul (kaitsja), Kati Kütisaar (ründaja), Liina Lööper (väravavaht).
Meeste MV parimad:  Andres Aamisepp (resultatiivseim), Tanel Lees (kaitsja), Sven Uue (ründaja), Argo Raudsepp (väravavaht).

2012 aasta Lääne-Virumaa parim mees- ja naismängija on – Oskar Salm (Kais Mora) ja Sirli Nellis (Eesti Maaülikooli SK).

Kohtunikena tegutsesid Andres Aosaar ja Renee Kütisaar .
Lauakohtunikud Elvi Saluste ja Kadi Saluste.