Lääne-Virumaa saalihoki meistrivõistlused 2012

19. mail toimusid Tapa spordihoones Lääne-Virumaa MV saalihokis.
Osales kuus meeskonda (Haljala, Tapa, Jäneda I, Näpi, Kunda, Jäneda II) ja kolm naiskonda (Jäneda, Sparta, Kuusalu).
Naiskondade otsustavas mängus kohtusid Jäneda-Sparta naiskonnad, mille võitis Jäneda 5:0 ning saavutas esikoha. Kolmanda koha saavutas Kuusalu naiskond.
Esikoha naiskonda kuulusid: Liina Lööper, Liisa Kalavus, Sirli Nellis, Merit Kalavus, Siret Soidla, Triinu Saluste, Kristi Lööper, Maret Must.
Meeskonnad jagati vastavalt eelmise aasta paremusjärjestusele kahte alagruppi, mille võitjad said otse poolfinaali. 2.-3. koha meeskonnad mängisid omavahel veerandfinaalis. Nende paaride võitjad pääsesid poolfinaali. Veerandfinaalides kohtusid Kunda-Näpi (5-1) ja Jäneda II-Haljala (6-1).
Poolfinaalides kohtusid Kunda-Tapa (3-2) ja Jäneda I-Jäneda II (4-2). Kolmanda koha mängus lõppes normaaalaeg viigiga 2-2 ja tuli visata karistusviskeid, milles saatis edu Tapa võistkonda, kes saavutas kolmanda koha.
Finaalis kohtusid Jäneda I-Kunda. Jäneda esindusmeeskond mängis oma mängu ega andnud vastastele mingit võimalust ja võitis 7-1.
Esikoha meeskonda kuulusid: Argo Raudsepp, Andres Aamisepp, Kaido Bammer, Kristjan Aamisepp, Markus Tepp, Taavi Lumiste, Oskar Salm, Ott Oru, HenrikMägi, treener Tõnu Salm.
Naiste MV parimad: Kristi Lööper (resultatiivseim), Marina Moshul (kaitsja), Kati Kütisaar (ründaja), Liina Lööper (väravavaht).
Meeste MV parimad:  Andres Aamisepp (resultatiivseim), Tanel Lees (kaitsja), Sven Uue (ründaja), Argo Raudsepp (väravavaht).

2012 aasta Lääne-Virumaa parim mees- ja naismängija on – Oskar Salm (Kais Mora) ja Sirli Nellis (Eesti Maaülikooli SK).

Kohtunikena tegutsesid Andres Aosaar ja Renee Kütisaar .
Lauakohtunikud Elvi Saluste ja Kadi Saluste.

Täname kõiki osalejaid ja neid, kelle abil said meistrivõistlused teoks.

Peakohtunik

Lääne-Virumaa saalihoki meistrid 2012 – Jäneda SK meeskond

 

Advertisements

Peakohtunik Argo Raudsepa ülevaade Lääne – Virumaa meistrivõistlustelt

Panen siis teile kirja tulemused.

Naistel oli kolm esikoha taotlejat (Jäneda, Tamsalu, Sparta). Omavahel mängiti nii:

Jäneda-Tamsalu 2:1;
Tamsalu-Sparta 0:0 (2:0);
Sparta-Jäneda 3:0.

Kuna kõik võitsid Kuusalut,  siis järjestus selline:
1. Sparta 7 p
2. Jäneda 6 p
3. Tamsalu 5 p
4. Kuusalu 0 p

Meestel oli kaks esikoha taotlejat (Jäneda,Tapa).  Kolmanda koha eest käis kõva lahing.
Jäneda ja Tapa võitsid kõiki vastaseid ja omavahel tuli selgitada võitja.  Mäng oli pingeline, kuigi Jäneda ehk suutis rohkem mängu kontrollida ja ka võita 2:0.
Kolmanda koha mäng toimus Kunda ja Näpi vahel. Kuna mäng jäi viiki 0:0, siis tulid karistusvisked ja siin saatis edu Näpi võistkonda, kes ka saavutas kolmanda koha.

1. Jäneda 12 p
2. Tapa 9 p
3. Näpi 5 p
4. Kunda 4 p
5. Haljala 0 p

Selle aasta meistrivõistluste parimad:

Resutatiivsemad – Andres Aamisepp (Jäneda), Triinu Saluste (Tamsalu)
Parim ründaja – Carol Viiding (Jäneda), Geidi Kruusman (Tamsalu)
Parim kaitsja – Kaur Kramm (Tapa), Liina Jõgisu (Sparta)
Parim väravavaht –  Argo Raudsepp (Jäneda), Maiu Valk (Jäneda Maasikas)

Hooaja 2009-2010 parimad Lääne -Virumaa mängijad olid:

  • Oskar Salm – Jäneda SK
  • Kristi Lööper – Jäneda Maasikas

Eraldi sooviks tänada Hagarit ja Monkey Sporti, kes aitasid võistlustel auhindadega!

Peakohtunik
Argo Raudsepp
55562622
kiilakas66@hot.ee

Lääne-Virumaa saalihokimeister on Jäneda SK

15.05.2010 toimusid Tapa Spordihoones Lääne-Virumaa saalihoki meistrivõistlused meestele ja lahtised meistrivõistlused naistele.

Tulemused

MEHED

I koht – Jäneda SK

II koht – Tapa SHK

III koht – Näpi SHK

4. Kunda SK Nordic

5. Haljala

NAISED

I koht – Sparta Spordiselts

II koht – Jäneda Maasikas

III koht – Tamsalu EBE

4. Kuusalu Eluterve Naine

Jäneda SK rivistuses mängisid:  Markus Tepp, Carol Viiding, Henrik Mägi, Andres Aamisepp, Kaido Bammer,  Leivo Kandel, Kaarel Kauder, Stefan Westermarck, Oskar Salm (kapten), Argo Raudsepp (vv), Ott Oru, Taavi Lumiste, võistkonda treenib Tõnu Salm.

Lääne-Virumaa MV saalihokis 15.05.2010

15.05.2010 algusega kell 10.00 toimuvad Tapa Spordihoones Lääne-Virumaa meistrivõistlused saalihokis.

Osalejad

MEHED

  • Jäneda SK
  • Tapa SHK
  • Näpi SHK
  • Kunda SK Nordic
  • Haljala

NAISED

  • Jäneda Maasikas
  • Tamsalu EBE
  • Kuusalu Eluterve Naine
  • Sparta Spordiselts

Ajakava:

  • 10.00 –  Jäneda SK – Haljala (M)
  • 10.30 – Tapa SHK – Kunda SK Nordic (M)
  • 11.00 – Jäneda Maasikas – Sparta Spordiselts (N)
  • 11.30 – Näpi SHK – Haljala (M)
  • 12.00 – Tamsalu EBE – Kuusalu Eluterve Naine (N)
  • 12.30 – Jäneda SK – Kunda SK Nordic (M)
  • 13.00 – Tapa SHK – Näpi SHK (M)
  • 13.30 – Jäneda Maasikas – Kuusalu Eluterve Naine (N)
  • 14.00 – Kunda SK Nordic – Haljala (M)
  • 14.30 – Tamsalu EBE – Sparta Spordiselts (N)
  • 15.00 – Jäneda SK – Näpi SHK (M)
  • 15.30 – Tapa SHK – Haljala (M)
  • 16.00 – Kuusalu Eluterve Naine – Sparta Spordiselts (N)
  • 16.30 – Näpi SHK – Kunda SK Nordic (M)
  • 17.00 – Jäneda Maasikas – Tamsalu EBE (N)
  • 17.30 – Jäneda SK – Tapa SHK (M)
  • 18.00 – autasustamine

Peakohtunik Argo Raudsepp.

Lääne-Viru MV 2009 võidukas meeskond

16052009

Meeste turniiril oli kaheksa meeskonna konkurentsis parim Jäneda Spordiklubi, kes alistas finaalis Jäneda võistkonna 6:0
Jäneda SK rivistuses mängisid kullale Marten Maddisson, Markus Tepp, Carol Viiding, Taavi Visnap, Rene Roball, Henrik Mägi, Karli Roball, Karel Tiigemäe, Andres Aamisepp, Kaido Bammer, Rando Kramm, Kaur Kramm, Leivo Kandel, Kaarel Kauder, Stefan Westermarck, Oskar Salm, Argo Raudsepp, Ott Oru, Taavi Lumiste, võistkonda treenib Tõnu Salm.

Lääne-Virumaa MV saalihokis 2009

LÄÄNE-VIRUMAA SAALIHOKI MEISTRIVÕISTLUSED 2009
16.05.2009 Tapa Spordihoones

Mehed A:

1. SK Jäneda
2. Jäneda
3. Kadrina
4. Haljala

Mehed B:

1. Tapa
2. Tamsalu
3. Näpi
4. Kunda

Naised:

1. Jäneda N
2. Tamsalu N
3. Tapa N

Ajakava:

9.30 Tapa – Kunda M
10.00 Tamsalu – Näpi M
10.30 SK Jäneda – Haljala M
11.00 Jäneda – Kadrina M
11.30 Tapa – Näpi M
12.00 Tapa – Jäneda N
12.30 SK Jäneda – Kadrina M
13.00 Haljala – Jäneda M
13.30 Tapa – Tamsalu N
14.00 Näpi – Kunda M
14.30 SK Jäneda – Jäneda M
15.00 Jäneda – Tamsalu N
15.30 Tapa – Tamsalu M
16.00 Kadrina – Haljala M
16.30 Kunda – Tamsalu M
17.00 A I – B II
17.30 A II – B I
18.00 III – IV koht
18.30 FINAAL – mehed