Jäneda Karika võitis SPARTA meeskond

02. juunil toimus Jäneda Spordihoones Jäneda Aia- ja Lillepäevade 4. karikaturniir saalihokis OÜ Jäneda Mõis auhindadele.

Turniiri tulemused:

1. Sparta
2. Jõgeva Lootuse Sõbrad
3. Tahmaküla
4. SBS Panthers II
5.-6. Jäneda, Seitsmes Taevas
7.-8. Kunda, SBS Panthers I

Parim ründaja Oliver Savi, resultatiivsem mängija Argo Kungla, parim kaitsja Oskar Salm, parim väravavaht Rainer Kalde, turniiri MVP mängija Argo Kungla.

Jäneda Karikas 2012 – 1. koht Sparta

Jäneda Karikas 2012 – 2. koht – Jõgeva Lootuse Sõbrad

Jäneda Karikas 2012 – 3. koht – Tahmaküla

Jäneda Karikas 2012 ajakava

Jäneda Karikas 2012_ajakava (link avaneb uues aknas)

info:

Tõnu Salm
56603672

Jäneda Karikas 2012

Saalihoki turniir meestele

JÄNEDA KARIKAS 2012

OÜ Jäneda Mõis auhindadele

1.       Eesmärk

Populariseerida saalihokit ja pakkuda mänguvõimalust hooaegade vahelisel perioodil.

2.       Aeg ja koht

Turniir toimub 02. juunil 2012  Jäneda Spordihoones XIII Jäneda Aia- ja Lillepäevade raames.

Võistluste algus 9.30. Ajakava selgub peale meeskondade registreerimist.

Jätka lugemist

Jäneda Karika võitis “Jõgeva Lootuse Sõbrad”

28. mail toimus Jäneda Spordihoones Jäneda XII Aia- ja Lillepäevade karikaturniir saalihokis OÜ Jäneda Mõis auhindadele.

Turniiri tulemused:

1. Jõgeva Lootuse Sõbrad
2. Tallinn UNITED I
3.  Jäneda SK
4. Tahmaküla
5.-6. Tallinn UNITED II, Sapfir

Parim ründaja Valery Maslov, resultatiivsem mängija Andres Aamisepp, parim kaitsja Dmitri Ševoldajev, parim väravavaht Rainer Kalde.

Jäneda Karikas 2011 - I koht - Jõgeva Lootuse Sõbrad

Jäneda Karikas 2011 - II koht - Tallinn UNITED I

Jäneda Karikas 2011 - III koht - Jäneda SK

Täname OÜ Jäneda Mõisa, kõiki osavõtjaid ja kaasaelajaid!

Kohtumiseni järgmisel Jäneda karikaturniiril!

Jäneda Karikas 2011

Saalihoki turniir meestele
JÄNEDA KARIKAS 2011
OÜ  Jäneda Mõis auhindadele

1. Eesmärk
Populariseerida saalihokit ja pakkuda mänguvõimalust hooaegade vahelisel perioodil.
2. Aeg ja koht
Turniir toimub 28. mail 2011 Jäneda Spordihoones XII Jäneda Aia- ja Lillepäevade raames.
Võistluste algus 9.30. Ajakava selgub peale meeskondade registreerimist.
3. Korraldamine
Turniiri korraldab Jäneda Spordiklubi ja OÜ Jäneda Mõis. Peakohtunik Argo Raudsepp.
4. Osavõtjad
Turniiril saab osaleda 10 meeskonda (põhimõttel, kes ees, see mees). Meeskonna suuruseks 7 liiget.
5. Süsteem
Mängitakse turniiri süsteemis, kahes alagrupis. Korraga mängitakse kahel väiksemal väljakul suurusega 20 x 17 meetrit. Korraga on väljakul 3 mängijat ja väravavaht. Alagrupi võitjad pääsevad otse poolfinaali, alagruppide II ja III koht mängivad omavahel risti veerandfinaali, kus võitja pääseb edasi poolfinaali.
Mänguaeg on 2 x 12 minutit.
6. Registreerimine
Registreerimine kas telefoni või e-maili teel:
tonu.salm@mail.ee – 56603672 (Tõnu Salm)
Osalustasu võistkondadele on 50 €, mis tuleb tasuda hiljemalt 23.05.2011 Jäneda Spordiklubi arveldusarvele 1120286347
7. Autasustamine
Kolme paremat võistkonda autasustatakse karikate ja OÜ Jäneda Mõis poolt väljapandud traditsiooniliste auhindadega.
8. Üldiselt
Kõik juhendis määratlemata ja vaidlusalused küsimused lahendab peakohtunik.
Turniiri korraldaja Tõnu Salm ja peakohtunik Argo Raudsepp

Jäneda Karika võitis SK AUGUR

29. mail toimus Jäneda Spordihoones
Jäneda XI Aia- ja Lillepäevade karikaturniir saalihokis
OÜ Jäneda Mõis auhindadele.

Turniiri tulemused:

1. SK Augur

2. Jõgeva Lootus

3. Iiri Isetormajad

4. Jäneda SK I

5.-8. Tahmaküla, Mõmmikud, Ferrata, Jäneda II

Jäneda Karikas 2010 – I koht AUGUR

Jäneda Karika All-Star nelik

Parim ründaja Rainer Komi, resultatiivsem mängija Oskar Salm,
parim kaitsja Reigo Adamson, parim väravavaht Rainer Kalde

Täname OÜ Jäneda Mõisa, kõiki osavõtjaid ja kaasaelajaid!

Kohtumiseni järgmisel Jäneda karikaturniiril!

Jäneda Karikas 2010 – ajakava

Registreerumine turniirile Jäneda Karikas 2010 on avatud kuni 24. maini!

Jäneda karikaturniirile registreerunud meeskonnad (seisuga 18.05):

  1. Jõgeva Lootus
  2. Iiri Isetormajad
  3. Jäneda SK I
  4. Tahmaküla
  5. Augur
  6. Mõmmikud
  7. Jäneda SK II
  8. Ferrata

Registreerimine kas telefoni või e-maili teel:
tonu.salm@mail.ee – 37256603672 (Tõnu Salm)
Osalustasu võistkondadele on 700 krooni, mis tuleb tasuda hiljemalt 24.05.2010,
Jäneda Spordiklubi arveldusarvele 1120286347.

Jäneda Karikas 2009“Jäneda Karika võitis UNITED”

Jäneda Karikas 2010

JÄNEDA AIA- JA LILLEPÄEVADE
KARIKATURNIIR SAALIHOKIS 2010

OÜ Jäneda Mõis auhindadele

29.05.2010 Jäneda Spordihoones

Eesmärk
Populariseerida saalihokit ja pakkuda mänguvõimalust hooaegade vahelisel perioodil.

2.    Aeg ja koht
Turniir toimub 29. mail 2010 Jäneda Spordihoones XI Jäneda Aia- ja Lillepäevade raames.
Võistluste algus 10.00.
Ajakava selgub peale meeskondade registreerimist.

3.     Korraldamine
Turniiri korraldab Jäneda Spordiklubi  ja OÜ Jäneda Mõis. Peakohtunik on Argo Raudsepp.

4.     Osavõtjad
Turniiril saab osaleda 10 meeskonda (kes ees, see mees).
Meeskonna suuruseks 7 liiget.

5.     Süsteem
Mängitakse turniiri süsteemis, kahes alagrupis.
Korraga mängitakse kahel väiksemal väljakul suurusega 20 x 17 meetrit.
Korraga on väljakul 3 mängijat ja väravavaht. Alagrupi võitjad pääsevad
otse poolfinaali, alagruppide II ja III koht mängivad omavahel risti veerandfinaali,
kus võitja pääseb edasi poolfinaali.
Mänguaeg on 2 x 12 minutit.

6.    Registreerimine
Registreerimine kas telefoni või e-maili teel:
tonu.salm@mail.ee – 37256603672 (Tõnu Salm)
Osalustasu võistkondadele on 700 krooni, mis tuleb tasuda hiljemalt 24.05.2010.
Jäneda Spordiklubi arveldusarvele 1120286347.

7.    Autasustamine
Kolme paremat võistkonda autasustatakse karikate ja OÜ Jäneda Mõis poolt väljapandud auhindadega.

Üldiselt
Kõik juhendis määratlemata ja vaidlusalused küsimused lahendab peakohtunik.

Turniiri korraldaja Tõnu Salm ja peakohtunik Argo Raudsepp.

Jäneda Karika võitis UNITED

Täna toimus Jäneda Spordihoones
Jäneda X Aia- ja Lillepäevade karikaturniir saalihokis
OÜ Jäneda Mõis auhindadele.

1. United

2. Jõgeva Lootus

3. SK Jäneda

4. Automaailm/Fatpipe Team

5.-6. Aegna Ajee

5.-6. Ferrata

7.-8. Viimsi Kepp

7.-8. Tahmaküla SHK

9.-10. SHK Pärnu Bullet

9.-10. Valga SHK

Jäneda Karikas 2009 – I koht UNITED

United

Kristjan Puu, Alo Mäesalu, Priit-Brent Post, Siim Stokkeby (vv), Tanel Saag, Raivo Lõkk, Veiko Lillemägi

Jäneda Karikas 2009 – II koht JÕGEVA LOOTUS

Jogeva Lootus

Raido Moor, Nikolai Roop, Vaiko Vadi, Toomas Peterson, Rauno Vadi, Tanel Soidla, Rainer Kalde (vv)

Jäneda Karikas 2009 – III koht SK JÄNEDA

JanedaSK

Kaido Bammer, Marten Maddisson (vv), Oskar Salm, Ott Oru, Kaarel Kauder, Carol Viiding, Andres Aamisepp

Jäneda Karika All-Star nelik ja resultatiivsem mängija

All-Star

All-Star nelik: Rainer Kalde (vv), Carol Viiding, Sander Savi ja Tanel Soidla
Resultatiivsem mängija: Kristjan Puu

Täname OÜ Jäneda Mõisa, kõiki osavõtjaid ja kaasaelajaid!

Kohtumiseni järgmisel Jäneda karikaturniiril!