U 15

Hooaeg 2011/2012

Mängude ajakava

1.etapp Tapal Tapa SH 17.11.2011(etapi korraldaja Jäneda SK):


10:00 Jäneda SK – Tamsalu EBE
10:45 SK Saku Fortuna – Sparta Spordiselts
11:30 Jäneda SK – Sparta Spordiselts
12:15 SK Saku Fortuna – Tamsalu EBE
13:00 Jäneda SK – SK Saku Fortuna
13:45 Sparta Spordiselts – Tamsalu EBE


2.etapp Tamsalus Tamsalu SH 20.01.2012 (etapi korraldaja Tamsalu EBE):


11:00 SK Saku Fortuna – Sparta Spordiselts
11:45 Jäneda SK – Tamsalu EBE
12:30 SK Saku Fortuna – Tamsalu EBE
13:15 Jäneda SK – Sparta Spordiselts
14:00 SK Saku Fortuna – Jäneda SK
14:45 Tamsalu EBE – Sparta Spordiselts

Hooaeg 2010/2011

7. koht – U15 Eesti noorte Fatpipe meistrivõistlused saalihokis
II koht – U15 Eesti noorte Fatpipe karikavõistlused saalihokis

Hooaeg 2009/2010

I koht – U15 Eesti noorte Fatpipe meistrivõistlused saalihokis

I koht –  U15 Eesti noorte Fatpipe karikavõistlused saalihokis

_________________________________________________________________________________________

03.03.2010 toimusid Jõgeval Eesti noorte Fatpipe MV play-offid U15 poistele, kus Jäneda SK U15 võistkond saavutas 1. koha.

Mängude tulemused:

  • veerandfinaal – Jäneda SK – Tartu Saalihokikool – 6-0
  • poolfinaal – Jäneda SK – Jõgeva SK Tähe – 7-2
  • finaal – Jäneda SK – Ääsmäe SK – 3-2

U15 hooaja resultatiivsem mängija oli Jäneda SK võistkonna kapten  Sven Uue.

 

U15 Eesti meistrid saalihokis

foto: Jaanus Kallion

U15 Eesti meistrid saalihokis hooajal 2009/2010:

 

Andres Luts, Tõnis Luts, Aigar Lumiste, Indrek Lumiste, Toomas Rosar, Sander Nork, Jaagup Jairus, Kalmer Külv, Andres Kalavus, Simson Reimand, Sander Soomägi, Johannes Jürisson, Sven Uue (kapten), Artur Oganezov (vv), Veikko Väisanen, Jan-Are Nursi, Hardo Levo, Aleksander Lavronenko, Risto Kruusmann (vv), treener Tõnu Salm

15.02.2010 toimus Ääsmäe kooli spordihoones Eesti noorte Fatpipe MV 3. etapp
U15
poistele.

Põhjatsooni mängude tulemused:

Jäneda SK – Aeg/Ferrata SK – 7-0
Ääsmäe SK – Jäneda SK – 3-4 (lisaajal)
Jäneda SK – SK Saku Fortuna – 8-2
Jäneda SK – Sparta Spordiselts – 12-0
SK Saku Fortuna – Jäneda SK (2.ringi mäng) – 2-9

Resultatiivsed mängijad:
Sven Uue 15+8
Andres Luts 2+3
Andres Kalavus 1+2
Sander Nork 3+2
Jaagup Jairus 0+1
Veikko Väisanen 4+0
Jan-Are Nursi 2+2
Artur Oganezov 0+1
Hardo Levo 1+0
Tõnis Luts 2+2
Aigar Lumiste 4+8
Indrek Lumiste 2+1
Aleksander Lavronenko 2+0

Jäneda SK U15 koosseisus mängisid 3. etapil:
Andres Luts, Tõnis Luts, Aigar Lumiste, Indrek Lumiste, Toomas Rosar, Sander Nork, Jaagup Jairus, Kalmer Külv, Andres Kalavus, Sven Uue (kapten), Artur Oganezov (vv), Veikko Väisanen, Jan-Are Nursi, Hardo Levo, Aleksander Lavronenko, Risto Kruusmann (vv), treener Tõnu Salm

 

 

 

 

04.12.2009 toimus Tallinnas Sparta Spordihoones Eesti noorte Fatpipe MV 2. etapp U15 poistele.

Tulemused:

  • Jäneda SK – Aeg/Ferrata – 12-3
  • Jäneda SK – Sparta Spordiselts – 11-3
  • Ääsmäe SK – Jäneda SK – 3-9
  • Sparta Spordiselts – Jäneda SK (1.ring) – 1-13

Resultatiivsed mängijad:

  • Sven Uue 19+8
  • Andres Luts 8+5
  • Andres Kalavus 4+2
  • Johannes Jürisson 5+0
  • Sander Nork 4+3
  • Jaagup Jairus 0+4
  • Veikko Väisanen 0+4
  • Jan-Are Nursi 5+1
  • Artur Oganezov 0+2
  • Simson Reimand 0+2
  • Hardo Levo 0+1
  • Tõnis Luts 0+1


Jäneda SK U15 koosseisus mängisid:
Andres Luts, Tõnis Luts, Sander Nork, Jaagup Jairus, Andres Kalavus, Sven Uue (kapten), Artur Oganezov (vv), Johannes Jürisson, Veikko Väisanen, Jan-Are Nursi, Simson Reimand, Sander Soomägi, Jörgen Vikat, Hardo Levo, Aleksander Lavronenko, Risto Kruusmann (vv), treener Tõnu Salm

04.11.2009 toimus Tapa Spordihoones Eesti noorte Fatpipe MV 1. etapp U15 poistele.

Tulemused:

  • Jäneda SK – Aeg/Ferrata – 7 – 3
  • Jäneda SK – Ääsmäe SK – 5 – 0
  • Jäneda SK – SK Saku Fortuna – 6 – 3

Resultatiivsed mängijad:

  • Sven Uue 10+3
  • Aigar Lumiste 3+2
  • Johannes Jürisson 3+0
  • Andres Kalavus 1+1
  • Andres Luts 1+1
  • Indrek Lumiste 0+2
  • Artur Oganezov 0+2
  • Tõnis Luts 0+1
  • Toomas Rosar 0+1

Jäneda SK U15 koosseis hooajal 2009/2010:
Andres Luts, Tõnis Luts, Aigar Lumiste, Indrek Lumiste, Sander Nork, Jaagup Jairus, Toomas Rosar, Andres Kalavus, Sven Uue (kapten), Artur Oganezov (vv), Johannes Jürisson, Veikko Väisanen, Jan-Are Nursi, Simson Reimand, Sander Soomägi, Kalmer Külv, Jörgen Vikat, Ardo Levo, Aleksander Lavronenko, Risto Kruusmann (vv), treener Tõnu Salm

_________________________________________________________________________________________

Hooaeg 2008/2009

Jäneda SK U15 koosseis: Kaspar Virkus, Sven Uue, Kaur Kramm, Indrek Lumiste, Aigar Lumiste, Tõnis Luts, Andres Luts, Jaagup Jairus, Toomas Rosar, Uku-Kaarel Vorm, Artur Oganezov (vv), Sander Soomägi (vv), Illimar Hein, treener Tõnu Salm

Hooaeg 2007/2008

  • 4. koht Eesti MV saalihokis U15
  • III koht Eesti saalihoki karikavõistlused U15

Jäneda SK U15 koosseis: Kaur Kramm (Kapten), Indrek Lumiste, Aigar Lumiste, Andres Luts, Tõnis Luts, Toomas Rosar, Sten Veskis, Sven Uue, Uku-Kaarel Vorm, Fred Vahtel, Rainis Sakna, Ats Kukk , Geio Tischler, Alari Naarits, Tanel Mikk, Artur Oganezov (vv), treener Tõnu Salm

Hooaeg 2006/2007

  • III koht Eesti MV saalihokis U15
  • II koht Eesti saalihoki karikavõistlused U15

Jäneda SK U15 koosseis: Carol Viiding, Raimo Sasmin, Joonas Vuntus, Sander Hallikas, Joonas Hallikas, Markus Tepp, Tiit Kukk, Igor Vološin, Mart Prosin, Mihkel Paloson, Tenno-Raul Taimur, Sten Kõiv, Henrik Mägi, Artur Sundejev, Silver Nork, treener Tõnu Salm

Hooaeg 2005/2006

  • III koht Eesti MV saalihokis U15
  • II koht Eesti saalihoki karikavõistlused U15

Hooaeg 2004/2005

  • III koht Eesti MV saalihokis
  • I koht Eesti saalihoki karikavõistlused U15

Karikavõitjateks tulid: väravavahid Koit Viliberg ja Tenno Raul Taimur, mängijad Ott Oru, Kaarel Kauder, Rauno Tali, Rait Ageni, Carol Viiding, Markus Tepp, Raimo Sasmin, Martin Peterson, Joonas Hallik, Sander Hallik, Joonas Vuntus, Hendrik Mägi, Sten Kõiv ja kapten Oskar Salm.

Hooaeg 2003/2004

10.04.2004_U15_

Hooaeg 2002/2003

  • II koht Eesti MV saalihokis U15
  • I koht Eesti saalihoki karikavõistlused U15

Eesti karikavõitja Jäneda SK koosseis: Kristjan Aamisepp, Ilmar Tammisto, Risto Soitu, Eiko Kalme, Märten Ainz, Tanel Soidla, Mattias Umbleja, Kevin Vikat, Andres Aamisepp, Oskar Salm, Taago Keller, Rando Kramm, Mihkel Paloson, Carol Viiding, Kaur Kerkel, Marten Madisson, Mauno Umbleja, treener Tõnu Salm

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: